Organizační struktura

Lukáš Heřmanský

Prezident SLČR

lukas.hermansky@czech-ski.com

Sekretariát

Jakub Čeřovský

Generální sekretář

jakub.cerovsky@czech-ski.com

722 531 522

Monika Janstová

Asistentka generálního sekretáře

monika.janstova@czech-ski.com

739 321 555

Daniela Štrougalová

Asistentka - evidence, členská základna

daniela.strougalova@czech-ski.com

608 550 401

Petr Mach

Ekonomický ředitel, jednatel Czech Ski and Snowboard s.r.o.

petr.mach@czech-ski.com

602 170 620

Alena Cízlová

Ekonomka

alena.cizlova@czech-ski.com

603 909 011

Milada Bystřická

Účetní

milada.bystricka@czech-ski.com

605 502 829

Tereza Eliášová

Marketingová ředitelka

tereza.eliasova@czech-ski.com

777 278 802

Tomáš Haisl

Tiskový mluvčí, manažer komunikace

tomas.haisl@czech-ski.com

602 722 821

Petra Ivánková

Manažerka komunikace

petra.ivankova@czech-ski.com

734 707 177

Sporty a disciplíny

Travní lyžování

Václav Mačát

Předseda travního lyžování

Václav Srb

Sportovní ředitel travního lyžování

a.v.srb@volny.cz

603 241 250

Dozorčí rada

Roman Kumpošt

Předseda DR

Robert Varga

I. místopředseda DR

Petr Šrejtr

II. místopředseda DR

Ladislav Forejtek

Člen za alpské disciplíny

Ivo Uher

Člen za akrobatické lyžování

Pavel Benc

Člen za běžecké disciplíny

Radek Cikl

Člen za severskou kombinaci

Jakub Janda

Člen za skok na lyžích

Petr Meloun

Člen za základní lyžování

Václav Mačát

Člen za travní lyžování

Michal Dvořák

Člen za snowboarding

Plénum dozorčí rady

Věra Chvátalová

Člen za Ústecký KSL

Josef Gabriel

Člen za KSL Vysočina

Oto Kaděrka

Člen za Olomoucký KSL

Milan Kettner

Člen za Pardubický KSL

Pavel Korvas

Člen za Jihomoravský KSL

Milan Koryťák

Člen za Plzeňský KSL

Jiří Langmaier

Člen za KSL Praha

Věra Langmaierová

Člen za Středočeský KSL

Pavel Pavel

Člen za Jihočeský KSL

Iveta Roubíčková

Člen za Liberecký KSL

Jiří Skoumal

Člen za Moravskoslezský KSL

Blanka Sochorová

Člen za Královéhradecký KSL

Klára Suchanová

Člen za Karlovarský KSL

Jaroslav Trhlík

Člen za Zlínský KSL

Komise

Disciplinární komise

Daniel Volopich

Předseda DK

Ekonomická komise

Petr Mach

Předseda EK

Lékařská komise

Jiří Obenberger

Předseda LK

Metodická komise

Petr Houser

Předseda MetK

Mezinárodní komise

Roman Kumpošt

Předseda MezK

Bohumír Zeman

Člen za alpské disciplíny

Petr Mach

Člen za běžecké disciplíny

Vladimír Augusta

Člen za akrobatické lyžování

Tomáš Slavík

Člen za severskou kombinaci

Jan Baier

Člen za skok na lyžích

Lenka Dvořáková

Člen za snowboarding

Daniel Mačát

Člen za travní lyžování

Pavel Krnáč

Člen za základní lyžování

Anežka Přibylová

Člen za telemark

Revizní komise

Lukáš Trojan

Předseda RK

Pavel Lipanský

Člen RK

David Jindra

Člen RK

Jiří Matoušek

Člen RK

Roman Peštuka

Člen RK

STK – R

Petr Houser

Předseda STK-R